Monster Hunter 4 Ultimate až příští rok

27. leden 2014 10:35 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (3)

Zatímco si lovci obřích příšer v daleké Asii užívají čtvrté pokračování unikátní série Monster Hunter už od minulého podzimu, vypadá to, že lovci ze západních končin si na nejnovější díl počkají alespoň rok.

Jak je v sérii zvykem, pozdější re-edice titulu s přídomkem G, tedy Monster Hunter 4G, která tradičně obsahuje trochu nového obsahu, je naplánovaná na vydání někdy na podzim tohoto roku. MH4G vyjde pouze v Japonsku (a možná i přilehlých zemích) a k nám se dostane až na jaře 2015 pod názvem Monster Hunter 4 Ultimate a (zatím?) pouze na 3DS. Podívejte se na oznámení producentem Rjózo Cudžimotem.

Nový díl slibuje zatím největší posun v sérii. Podvodní souboje z trojky jsou nahrazeny vertikálním pohybem, který hru vezme "do nových výšin". Z videa je patrný důraz na pohyb v prostoru a to nejen na ploché zemi, ale i na přeskakování propastí, lezení na stěny, šplhání po krápnících i po šlahounech po stěnách. Souboje tak budou plynulejší a dynamičtější.

V Monster Hunter 4 Ultimate nalezneme mezi starými známými wyvernami jako Gigginox, Khezu, Tigrex, Rathian a Rathalos i několik neznámých. Nově hra také konečně přinese možnost hraní po internetu s dalšími třemi hráči.

Zdroj: Capcom Unity

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20860016
Vojta Dřevíkovský napsal 27. 1. 2014 v 18.04

jirka: Však ono se to (MH3U) na 3DS docela dobře hraje. Můžeš doufat, že se to časem ukáže i na jiných platformách, zatím tomu tak s každým dílem bylo, ale nikdo ti teď nepotvrdí, že se MH4 ukáže na Vitě nebo Wii U nebo nedejbože PS4.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
jirka napsal 27. 1. 2014 v 15.07

pouze na DS,jaka skoda :(

Nahlásit nevhodný obsah

-1
jokky6 napsal 27. 1. 2014 v 14.18

Neva ved som ešte nedohral MH3 :)

Nahlásit nevhodný obsah