Beta Don't Starve Together tento týden

24. září 2014 18:13 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Vydání již dříve představené multiplayerové složky výborné survival explorativní hříčky Don’t Starve se k nám kvapem blíží a autoři nám ji připomínají hlášením, že mezi hráče rozhodí celkem na dva miliony přístupových klíčů do betaverze hry.

Klei Entertainment se dušují, že betaverzi spustí ještě během tohoto týdne. Najednou se však všichni do bety nepohrneme – Klei s rozumem tvrdí, že do hry budou pouštět fanoušky po vlnách a pouze tehdy, pokud to infrastruktura i stav hry povolí a pokud bude zajištěné, že se všichni ve hře přítomní dočkají co možná nejlepšího zážitku. Byť budeme umírat jako na běžícím páse. Tedy alespoň v tom budeme spolu, že? Registrace do betaverze jsou již nyní uzavřené a nezbývá nám tedy než držet palce těm, kteří se do bety přihlásit stihli. Větší šance na vybrání pak prý mají ti hráči, jejichž kamarádi součástí bety již budou. Přeci jen, Don’t Starve Together je o společném umírání, tak proč neumírat bok po boku s těmi, které máme rádi?

Zdroj: Joystiq

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Koláč napsal 25. 9. 2014 v 06.43

Však Togehter tam není napsaný, a i kdyby bylo, i mistr se někdy utne.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
EnglishPro napsal 24. 9. 2014 v 20.06

a dnes se naučíme nové slovíčko: Togehter - je tak krásné a skvělé, že ho jinde raději ani nenajdete, protože NEEXISTUJE!!! proofreading is dead

Nahlásit nevhodný obsah