Přídavek Don't Starve má novou postavu

20. prosinec 2015 14:37 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Přežít je někdy skutečný oříšek – my hráči o tom víme své a byl to právě nezávislý hit Don’t Starve, který nás přesvědčil navíc i o tom, že hlad umí být patřičně zrádný. A zatímco doma stačí opustit zatemněnou kobku a navštívit jistě stále doplňovanou lednici, tak Klei Entertainment představili surový boj o každé sousto.

Samostatně nehratelný přídavek Shipwrecked pak situaci nijak neulehčuje a hráče namísto do bezejmenné pustiny vrhá na opuštěný ostrov. A ani tam to není žádný med a hráči se musejí patřičně otáčet, nově však s možností výběru nové postavy.

Postavička je mladá dáma a nese jméno Walani, důležitější je však to, že spolu s Walani Klei Entertainment přidávají do hry ještě zcela zásadní podporou Mac OS. Čili už i jablíčkáři mají možnost nechat se vyplivnout na pustém ostrově. Kompletní výčet změn a novinek pak můžete vidět na fórech hry, my jen ještě pro úplnost připomínáme trailer na Early Access verzi hry.

Zdroj: ShackNews

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20803914
Katka Stuchlíková napsal 20. 12. 2015 v 16.54

A já zas doufám, že přídavek brzy implementujou i do DS Together. Každopádně neskutečné, kolik obsahu člověk dostane za směšných 4,99€, jsou to machři.

Nahlásit nevhodný obsah

20874184
xG4M3G0Dx napsal 20. 12. 2015 v 15.17

dúfam ,že sa toto dlc dostane aj na konzole

Nahlásit nevhodný obsah