Plná verze Don't Starve Together se blíží

8. duben 2016 18:12 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Multiplayerový přídavek pro Don’t Starve brzy finálně vystoupí z programu předběžného přístupu a hráči tak budou moci okusit plnou verzi síťové složky hry. Tu lze již nyní hrát samostatně a do plné verze ji Klei Entertainment posunou již 21. dubna.

Pro vývojáře se po předchozích třech titulech a dvou přídavcích jedná o nejdelší dobu strávenou v early access, výsledek by však měl prý stát za to. V příspěvku na Steamu pak autoři děkují komunitě za dlouhou podporu a slibují hru pravidelnými aktualizacemi pochopitelně podporovat i nadále.

Po roce a půl stráveném v režimu rozpracované hry Klei konečně srovnali obsah základní hry i tohoto přídavku. A co se plánů do budoucna týče, tak vývojáři plánují zapracovat na podpoře delších herních sezení, na lepší přípravě hry pro modifikace, na kvalitnějším PvP a na řadě dalších herních mechanik.

Takže pokud jste si Don’t Starve Together v minulost již pořídili, tak za necelé dva týdny bude hra kompletní. Ty ostatní by pak mohla nalákat nabídka ta, že za jednu cenu momentálně obdrží hráči na Steamu jednu kopii pro kamaráda navíc.

Zdroj: VideoGamer.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20853933
konfrst.jan napsal 9. 4. 2016 v 12.01

Renee: krom toho, že je to stále v plánu, zatím nevíme nic konkrétního..

Nahlásit nevhodný obsah

8405418
Renee napsal 8. 4. 2016 v 19.23

Je nějaké info o PS4 verzi DST s využitím lokálního coopu?

Nahlásit nevhodný obsah