Don't Starve Together má nový přídavek

7. duben 2017 09:07 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Zdařilá nezávislá survival akce Don’t Starve Together přináší bezplatný přídavek jménem A New Reign. Ten se prezentuje čerstvým trailerem kombinujícím záběry ze hry a animované předěly a k tomu můžete zavítat i na čerstvý příspěvek na Steam stránce hry. Tam se lze dočíst o značném množství změn a oprav, jež tento přídavek přináší.

Zatím však pouze do PC verze hry – A New Reign je aktuálně zcela zdarma pouze tam a nový obsah v podobě vylepšených biomů, nových obrů (Toadstool, Bee Queen, Klaus a Antlion), změnách v mapách i v craftingu tak zatím potěší pouze majitele počítačových verzí hry. Ti se však zároveň dočkali varování toho, že by bylo záhodno nastartovat novou hru – ne všechny změny se mohou projevit v již rozehraných lokacích a zejména v již vygenerovaných mapách.

Ty nově vytvořené tak mohou přinést i nová překvapení, jež spočívají například v podobě oáz v pouštích či ve skrytých pokladech a artefaktech uvnitř temných jeskyní. K tomu lze také ochočit nové chlupaté společníky a krajinou tedy lze putovat nejen bok po boku se spoluhráči, ale i s bandou neokoukaných němých tváří.

Zdroj: DualShockers, Steam

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877108
Lemrus napsal 8. 4. 2017 v 10.18

Shani: Taky jsem čekal, že to bude (Oxygen Not Included) v Indiekaci. Jinak mám dojem, že se to dá zatím sehnat jen přes jejich forum. Early access se ale blíží. Jinak i přesto, že je to alpha, tak už teď ta hra nabízí desítky hodin zábavy a narazil jsem na minimum bugů (rozhodně míň než některé plnohodnotné releasy poslední doby :/ )

konfrst.jan: Určitě by to stálo za to. Klei umí Alpha/Early acces asi nejlíp. Ostatní by se mohli učit.

Editováno: 8. 04. 2017 v 10.20

Nahlásit nevhodný obsah

20853933
konfrst.jan napsal 7. 4. 2017 v 15.58

Lemrus: Píšu si, díky za tip ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20803914
Katka Stuchlíková napsal 7. 4. 2017 v 15.18

Lemrus: Souhlas se vším. Až budu mít trochu času, musím se do DST zase pořádně pustit, je to jedna za mála her, do kterých se periodicky vracím a vždycky se skvěle pobavím.

A díky moc za to info o alphě Oxygen Not Included! Mám to na Steamu ve Wishlistu a myslela jsem naivně, že mě to na novinky takového rázu samo upozorní. Minimálně Vojta by to mohl určitě omrknout :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20877108
Lemrus napsal 7. 4. 2017 v 15.05

Jedna z mála her, která vás bude pořád překvapovat a u které budete mít nefalšované nadšení z objevování. A to se bavím jen o singlu. DST (jako většina coop her) zvýšuje zábavnost na úplně novou úroveň.
Nebyl by výbec špatný další stream z téhle hry (singl). Třeba i z dlc Shipwrecked, které je taky super a přidává spoustu novinek a nové hratelnosti.

Jinak Klei má teďka v alpha verzi novou hru, na kterou by se redakce mohla mrknout. Oxygen Not Included.

Nahlásit nevhodný obsah