Monster Hunter XX na západě nevyjde

15. červen 2017 09:12 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Fanoušci série Monster Hunter dostali během E3 příjemné překvapení v podobě oznámení a odhalení tušeného pokračování série v podobě Monster Hunter World. To však není jediný další díl série v přípravě. Vedle toho totiž Capcom chystá ještě Monster Hunter XX, jenže tento díl se dle nových informací možná ani nepodívá k nám na západ.

Monster Hunter World zamíří na PlayStation 4, Xbox One i na PC a představuje mírné odklonění od stylu předešlých dílů série, což je možná ostatně také důvodem, proč Capcom (momentálně) neplánuje vydání Monster Hunter XX i na západě.

Druhý jmenovaný díl dorazí na 3DS a na Switch a svým výtvarným stylem je mnohem bližší předešlým dílům série a díky tomu je zkrátka možné to, že Capcom by rád na západě prezentoval jinou podobu hry a zkrátka hru takovou, která může být západnímu publiku přeci jen bližší.

Nicméně jistého zatím není ještě nic – Capcom zatím zkrátka tyto plány nemá a neplánuje je ani dále komentovat, což jen dokládá čerstvě zveřejněným tweetem.

Bohužel se tím tedy zatím potvrzuje Davidovo varování vyslovené během oznámení hry a dále se tím tedy potvrzuje fakt, že práce na novém dílu nutně neznamenají i jeho příchod na západní trhy. Nechme se však překvapit, ve finále to může být kupříkladu jen o uměle vytvořené časové exkluzivitě jiného zmiňovaného dílu série, který by rád Capcom prodával bez hrozby konkurence vytvořené ve vlastních řadách.

Zdroj: Destructoid, GameSpot, www.GameInformer.com, tisková zpráva, www.GameInformer.com, tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869409
xGeorgeXx napsal 16. 6. 2017 v 09.41

Co to je za nesmysli o konkurenci ? MHW míří snad na PS4, XONE a PC a MHXX mířil na 3DS a Switch. Tak kde je ta konkurence, docílí pouze toho, že naserou na západě vlastníky Nintenda, i já bych si rád zahrál na Switchi MHXX, pač si to můžu brát sebou, ale těžko budu přenášet pořád někam xbox i s televizi.

Nahlásit nevhodný obsah

20843606
MyBullet napsal 15. 6. 2017 v 23.19

Aby pak nevyšel jako MH XX U zde v Rusku a zbytku západu. (Pro Číňany východ, neboť běloši připluli od moře, které je na východ.)

Nahlásit nevhodný obsah