Sony se může vrátit na Gamescom

18. červen 2017 14:01 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

rozhovoru pro britský Gamereactor se šéf marketingu a obchodu pro Sony nechal slyšet, že by společnost mohla v rámci herních výstav letos zavítat i do Evropy. Hráči a fanoušci konzolí PlayStation totiž v předešlých dvou letech byli ochuzeni o přítomnost společnosti na německém Gamescomu, letos by to však přeci jen mohlo být jinak.

V uplynulých dvou letech se v Sony zaměřili spíše na okolní akce (tedy zejména na E3 a na vlastní PlayStation Experience) a na Gamescom bylo oficiálně zanevřeno. Letos by to však přeci jen mohlo vypadat jinak, byť v současné době ještě nikdo nic rozhodně neslibuje.

Z rozhovoru (jehož záznam můžete nalézt přiložený níže) však jasně vyplývá, že v Sony vůbec nic nevylučují a aktivně o přítomnosti na evropské půdě uvažují. Účast by přitom byla možná nejen na zmiňovaném Gamescomu (který proběhne v Kolíně nad Rýnem od 22. do 26. srpna), ale třeba i na akci Paris Games Week, jež se bude konat ve Francii od 1. do 5. listopadu.

Z obou těchto herních svátků vám pochopitelně budeme přinášet detailní informace a jestliže se na některé z nich Sony mihne, tak to budete vědět hned mezi prvními. A nalákat k tomu může i slib společnosti ten, že do konce roku se na nás ještě chystá pár zajímavých odhalení a překvapení. Zda tomu ale bude na vlastní akci PlayStation Experience či nikoli, to se teprve dozvíme.

Zdroj: VG247, Gamereactor UK

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877159
Dominik Nečesánek napsal 18. 6. 2017 v 21.54

Byl bych vskutku rád, kdyby se na Gamescom vrátily konference. Loni to blila opravdu slabota.

Nahlásit nevhodný obsah

20876978
Dr.One napsal 18. 6. 2017 v 17.37

PayStation - to se povedlo. :D

Nahlásit nevhodný obsah