Aktualizace pro Arms přináší podporu LAN

26. červen 2017 17:07 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Tvůrci akční bojovky Arms si připravili novou aktualizaci hry, jež může potěšit zejména ty hráče, kteří s nostalgií v hlase vzpomínají na pořádání těch pravých LAN party se svými kamarády. Doposud sice totiž titul uměl lokální multiplayer, ale pouze v rámci tabletového režimu a bezdrátově.

Nově se tak mohou hráči seskupit i se svými dokovacímí stanicemi a tyto kabely propojit skrze jeden stěžejní síťový prvek a užívat si tak stabilní propojení konzolí nezávisle na kvalitě infrastruktury bezdrátové sítě.

Aktualizace s označením 1.1.0 do hry dodala rovněž režim zvaný Arena. Ten přináší minule slibovaný divácký režim, díky kterému se do her a do soubojů mohou zapojovat i nezúčastnění hráči. Ti mohou dění na obrazovce pozorovat a učit se tím z pohybů i taktiky aktivních hráčů.

Vedle toho samozřejmě platí i nadále to, že v plánu je do hry dodat další postavu. Tou bude pro hráče dříve nepřístupný Max Brass, jedna z dříve nehratelných postav základní hry. Max Brass by přitom rovněž měl stihnout vyjít ještě před koncem června.

Zdroj: Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!