Do Arms brzy zamíří nová postava

23. srpen 2017 18:04 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Ani Nintendo Switch pochopitelně nezůstává na Gamescomu stranou pozornosti hráčů a pro Switch exkluzivní akce Arms se tímto dočkala oznámení nové postavy. Tou je Lola Pop a jak je při podobných příležitostech dobrým zvykem, tak i Lola se prezentuje novým trailerem.

Ten představuje možnosti jejího útoku i unikátní obranné štíty a navrch nechybí ani ukázka její pořádné nafoukanosti. Lola Pop se totiž umí na počkání nafouknout do tvaru obrovské koule a v takovém stavu pak o dost kvalitněji umí odrážet všechny příchozí útoky.

Tato pestrobarevná pouliční umělkyně a klaun v jedné osobě umí pobavit již jen svým chováním a vzhledem. Ujít si při této příležitosti také určitě nenechte další přiložené video, které novou postavu ukazuje ve vší parádě a které představuje demo, jež si s Lolou tvůrci na Gamescom přivezli.

A tím novinky okolo hry ještě nekončí, neboť Nintendo za další avizuje, kterak se skrze další takzvaný Global Testpunch opět otevřou brány hráčům ve formě zdarma hratelné ukázky hry. Ta nebude nijak omezená obsahem, potrvá však po omezenou dobu a zatím není jisté, zda bude Lola Pop součástí už i této nabídky.

Tato forma demoverze bude každopádně dostupná od pátku do neděle a pokud byste si hru vyzkoušeli a zalíbila se vám, tak určitě můžete zavítat i na Xzone, kde je pochopitelně také k mání.

Zdroj: Siliconera, Polygon, www.GamerInformer.com, ARMS News

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!