Žabí Mario v ukázce Super Mario Odyssey

20. září 2017 14:24 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (0)

Vypadá to, že se na nás valí nějaké zprávy o chystaném Mariovi ze hry Super Mario Odyssey. Než ale mine embargo, musíme se spokojit jen s drobnými úniky, které nám ukazují ze hry víc a víc. Na jednom YouTube kanále se tak objevily nové záběry, které ukazují žabího hlavního hrdinu.

Už několikrát jsme říkali, že v hlavní roli je vedle Maria i jeho čepice. Ta vám umožní spoustu věcí, například vtělit se do žabího hrdiny a skákat několik desítek metrů vysoko. V minulosti jsme toho s červenou čepkou viděli více, možná si například vzpomenete na pasáž, kdy s její pomocí ovládáte jindy nepřátelskou raketku.

Právě čepice může za různorodost celé hry. S její pomocí se totiž vaše vlastnosti diametrálně změní, tak, jako je vidno u zeleného obojživelníka (s knírkem). Tzv. Frog Mario ale není hráčům her s bývalým instalatérem cizí, jen žabí schopnosti v minulosti zajišťoval žabí oblek. Poprvé se objevil už v roce 1988, nechyběl ale ani v nedávném Mario Maker.

Na kanálu, z nějž čerpáme, je ale videí mnohem více. Na pasáže v pirátském oblečku, nebo třeba na písčitou pobřežní úroveň se můžete podívat níže. Super Mario Odyssey vychází 27. října, předobjednat si jej můžete na Xzone.cz.

Zdroj: Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!