Představujeme otce Theodora z Evil Within

27. září 2017 17:10 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Tak trochu náboženského fanatika a zároveň i tak docela dost nebezpečnou postavu představuje nová ukázka z chystaného hororu The Evil Within 2. V rámci toho představí Šindži Mikami a tým vývojářů spravedlivého kněze Theodora, jehož vize spravedlnosti a správného konání je celkem slušně pokřivená a zvrácená.

Otec Theodore bude velmi nebezpečnou postavou, která, stejně jako hlavní hrdina, pátrá po Lily. Jejich motivace je však odlišná a není třeba jistě dodávat, kterak by bylo záhodno, aby to byl právě Sebastian, kdo Lily nakonec nalezne jako první. Jinak by totiž nejen s ní mohl být amen.

Do hororového světa jménem Stem se přitom Theodore vydal po svých a z vlastní vůle se tam také zabydlel, motivací je mu přitom snaha onen tajemný svět hry změnit k obrazu svému a na pomoc si při té příležitosti pozval své pohůnky a věrné následovatele. Zkrátka chlapík do nepohody, který své největší trable nejraději řeší za pomocí očisty ohněm.

Horor The Evil Within 2 vychází na konzolích i na PC již 13. Října. K mání bude samozřejmě i na Xzone a v budoucnu bychom se při troše štěstí možná mohli dočkat i verze pro Nintendo Switch.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20866316
Wumitai napsal 27. 9. 2017 v 17.38

jasně daný záporák, nebezpečný a cílevědomý, žádná bábovka, tak to mám rád

Nahlásit nevhodný obsah