Mírumilovný titul Flower dorazil na iOS

30. září 2017 16:43 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Na nezávislý titul Flower od společnosti Thatgamecompany jste mohli narazit již v roce 2009 na PlayStationu 3, o něco později pak hra dorazila i na kapesní Vitu a poté rovněž na PlayStation 4. Společnost se však dušovala, že až vyprší časová exkluzivita podepsaná se Sony, tak rádi hru přinesou i na jiné platformy.

A to se také nově stalo a tento nenásilný a vpravdě také dost relaxační titul můžete nově hrát i na zařízeních s iOS. Na App Store lze tento titul nalézt za necelých 150 korun a za ty se hráči mohou vydat do zprvu ponurého světa, který je zapotřebí v doprovodu uklidňující hudby a za pomocí ve větru poletujících okvětních lístků vybarvit.

Hráči samotní přitom ovládají právě onen vítr a snaží se do herní krajiny přinést barevný život, hlubší smysl však ve hře přeci jen nehledejte – cílem je především ona relaxace a únik od každodenního shonu ve městech plných betonu. Jednotlivé úrovně jsou sice protkané jednoduchými environmentálními hádankami, nejde však o nic složitého ani zásadního.

Zdroj: Eurogamer.net, Te Verge, Endgadget

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836016
Khalashnikovf napsal 2. 10. 2017 v 08.42

Superman25: A zároveň dost hlubokým poselstvím.

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 2. 10. 2017 v 02.31

Co na to rict dohral jsem ji na ps3 a hra je to moc pekna a ooravdu oddechova s moc prijemnou atmosferou.

Nahlásit nevhodný obsah