Party v Rocket League i mezi platformami

22. leden 2018 09:55 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Dosud se mohli hráči v rámci arkády Rocket League (v závislosti na vybraném zařízení) spojovat a hrát s hráči i mezi různými platformami, stále však není možné vytvářet společné party přátel a potkávat se díky tomu třeba pravidelně. To by se však v průběhu tohoto roku mělo změnit.

Předpokládaný celkový počet hráčů této sportovní arkády by ke konci tohoto roku měl už přesáhnout 40 milionů, a to už je pořádná skupina hrajících, jež si zaslouží tu nejlepší možnou péči. Na to konto Twitter účet zaměřený na podporu hry v odpovědi na tweet fanouška přináší informaci o tom, že multiplatformní skupiny hráčů (tedy party) do hry skutečně míří.

Netušíme však, kdy by asi tak do hry měly dorazit stejně tak aktuálně nevíme, zda se do víru dění nakonec přidá i Sony se svým PlayStationem 4. Okolnosti tomu však prozatím nakloněné určitě stále ještě nejsou.

Tak jako tak tuto funkcionalitu tým Psyonix přislíbil již několikrát, prozatím tomu však bylo pouze poněkud mlhavě. Současné oznámení je tedy prvním hmatatelným důkazem toho, že něco takového možné určitě je.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878639
Jsoucno napsal 22. 1. 2018 v 18.01

To je presne ten pristup, ktery mne na Sony stve. A jako proc ne? Proste proto...
I kdyby na stul vysypali tisic argumentu proc ne, proc jejich platforma musi byt izolovana, tak je to debilita.
Mne by treba bylo uplne jedno, ze bych si zahral treba Overwatch nebo R 6 proti mysiˇ, hlavne bych si zhral s kamarady na jinych platformach.

Editováno: 22. 01. 2018 v 18.02

Nahlásit nevhodný obsah