Nintendo již nevydá další obsah pro Arms

29. leden 2018 12:44 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Jestliže s nostalgií vzpomínáte na příkladnou a především dlouhotrvající podporu akce Splatoon na Wii U a na to, jak Nintendo do hry dlouho pomáhalo sypat dodatečný obsah a rádi byste něco podobného viděli i u Arms pro Nintendo Switch, tak pro vás máme bohužel horší zprávu.

Po delší odmlce po stránce aktualizací se totiž k zástupcům britského Eurogameru dostaly zprávy o tom, kterak Nintendo oficiálně ukončuje podporu hry a ta již tímto neobdrží žádný další dodatečný obsah. Přísun dodatečných arén, bojovníků i herních režimů tedy naneštěstí končí, jednou to však zákonitě ustat muselo.

Potvrzuje to šéf vývoje Kosuke Jabuki, který ve svém prohlášení zmíněnému webu podtrhává značné množství již vydaveného dodatečného obsahu pro hru. U toho je záhodno podotknout, že byl bezplatný.

Jestliže akci Arms vlastníte od jejího vydání, tak zmíněnému tvůrci jistě dáte za pravdu. Přidání pětice postav, tuctu přídavných končetin a například také rovněž pěti nových arén by nemuseli jiní tvůrci považovat za prostou samozřejmost.

Zdroj: Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876129
ShadeHunter napsal 4. 2. 2018 v 09.06

Je to smutne ked nieco konci, ale ak konci iba pridavanie obsahu a nie servre a akcie tak som spokojny :) Viac obsahu uz fakt nepotrebujem, akurat by ma velmi mrzelo keby vypli servre alebo tak nieco. Naopak rad by som videl keby usporiadali dalsie turnaje ako vtedy na zaciatku. Je to super hra, za mna najlepsia bojovka na trhu. Vsetky ostatne bojovky robia uz 20 rokov to same, ARMS konecne posunul ten zaner inym smerom.

Chcelo by to usporiadat turnaj na hrej :)

Editováno: 4. 02. 2018 v 09.07

Nahlásit nevhodný obsah

20844945
viking749 napsal 29. 1. 2018 v 21.07

Skvělá hra a hlavně legendární Mr. Yabuki, ARMS hraju dodnes a rozhodně pořízení nelituji, právě naopak. Obsahu je ve hře vcelku dost, jsem zvědavý jestli Nintendo s touto značkou podnikne něco i v budoucnu.

Nahlásit nevhodný obsah