Hidetaka Suehiro láká ke své další hře

16. únor 2018 16:22 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Vývojář Hidetaka Suehiro, který je známý zejména bizarním projektem Deadly Premonition, poodhaluje spolu se svým novým týmem White Owl svůj další projekt. Ten by měl na konzole dorazit ještě během letošního roku, nicméně z první odhalené upoutávky toho prozatím ještě příliš mnoho neodhadneme.

Projekt se jmenuje The Missing a jak Suehiro poodhaluje, jde o poněkud abstraktní pojem. Z angličtiny přeložené jako cosi chybějícího či postrádaného, může mít zcela odlišnou podobu pro každého z nás.

Někomu může chybět například konkrétní místo, jinde může jít o vzpomínku na druhého člověka a jindy se může jednat zkrátka o něco docela úplně jiného. Poněkud vágně se má zkrátka jednat o příběh, který bude apelovat na všechny ty, kterým zkrátka v životě něco chybí.

A více se toho bohužel prozatím nedozvídáme a zavděk tedy můžeme vzít tak akorát přiloženým videem, ve které svojí prací známý vývojář popisuje překonávání výzev a ve kterém zkrátka láká k další pozornosti. O tu přitom bude tým žádat i v souvislosti s titulem The Good Life.

Zdroj: Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869881
_pedrox_ napsal 18. 2. 2018 v 22.14

Absolútne netuším, čo čakať, ale som zvedavý. Japonských bizarností s citlivými, alebo západnými vývojármi ignorovanými témami, nie je nikdy dosť.

Nahlásit nevhodný obsah