Hrdinové DC vtrhnou do Rocket League

21. únor 2018 15:34 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Americký komiksový gigant DC Comics se stal dalším esem v rukávu studia Psyonix, tvůrců veleúspěšné kompetetivní pecky Rocket League. Na virtuální hřiště s létajícími auty poháněnými raketovým pohonem a obřími ocelovými míči díky tomu vtrhnou ikonické Batmobily a hráči svá vozidla ozdobí pestrou nabídkou dekorací s motivy různých hrdinů značky.

Létající auta, bouračky, divoké přemety a vzdušná akrobacie… Divoký Batmobil do koncepce Rocket League zapadá přímo parádně. Díky včera oznámenému DLC DC Super Heroes si hráči vyzkouší hned dva modely. Příznivce klasického Batmana potěší kultovní pojízdná zbraň ze snímku Batman z roku 1989. Ladné křivky, charakteristicky okřídlené blatníky a dominantní rotor vpředu má každý fanoušek netopýřího muže jistě vyryty hluboko do paměti. Naopak milovníci současné produkce si pod pojmem Batmobil představí spíše zuřivou hybridní mašinu ikonickou pro trilogii režiséra Christophera Nolana.

Kromě zmíněných dvou přibližovadel se hráči dočkají decalů a bannerů například s motivy Aquamana, Green Arrowa nebo tradičního Supermana. Speciální kola či efekty boostu pak čekají na fanoušky Flashe a Wonder Woman.

Celý balíček dorazí na všechny platformy 5. března a zájemce vyjde na čtyři dolary (v přepočtu necelou stokorunu).

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!