Do South Parku míří DLC s upíry

7. březen 2018 09:28 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Ubisoft přibližuje v pořadí již druhé DLC pro RPG South Park: Fractured But Whole a láká k jeho již brzkému vydání. To je vzdálené necelé dva týdny a přídavek jménem From Dusk Till Casa Bonita potěší hráče původní hry již 20. března.

Název samozřejmě může být připomínat filmový snímek, na němž se podílela tvůrčí dvojice Quentin Tarantino a Robert Rodriguez a je tomu tak také zřejmě právem. Nyní se parta děcek ze South Parku totiž zřejmě potká s temnými stranami a dojde i na boj snad až se zdánlivě nesmrtelnými upíry. S trochou štěstí  a hráčského umu však půjde zvítězit i nad nimi.

Konkrétní zápletka bude vypovídat o Kennyho sestře (Karen McCormick), která se zaplete s tou špatnou skupinou krev vyhledávajících dětí. V roli tajemného hrdiny Mysteriona se tedy budou muset hráči vydat do restaurace Casa Bonita a klidně i v roli nové třídy (Netherborn) budou šířit chaos a před bandou přezdívanou Vamp Kids zachraňovat jistě nejen samotné městečko South Park.

Původní hra je včetně permanentky k mání na Xzone, takže pokud jste o tento ujetý mix tradičních her na hrdiny a moderního pojetí přisprostlého humoru ještě nezavadili, tak určitě neváhejte. Dle naší recenze to rozhodně stojí za to.

Zdroj: Shacknews, www.GameInformer.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!