Přinese CoD vlastní verzi BR režimu?

14. březen 2018 15:38 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Ohledně každoroční existence dalšího dílu Call of Duty již celá léta nikdo nepochybuje, letos se však přeci jen jedna neznámá objevuje. Není totiž žádným tajemstvím, že se herní průmysl v posledním roce přeci jen trochu pozměnil a pozorovat to lze zejména v mohutném zájmu o režim battle royale. O ten však série Call of Duty prozatím nezavadila.

Přímo se tedy v tuto chvíli naskýtá otázka ta, zda může režim battle royale zavítat i do této série a zda tam může vůbec a v kontextu celé hry dávat smysl. O onen smysl bychom ale nicméně v případě zombíky přinášející série her příliš obavy neměli. Obchodní smysl by to totiž rozhodně mělo a své o tom ví i finanční dům Oppenheimer, který upravuje své odhady týkající se ceny akcií společnosti.

A právě odhadovaný růst cen akcií je aktuálně spojen s tím, kterak si je prý vydavatelství Activision velmi dobře vědomo toho, co všechno pro herní průmysl v současnosti znamená režim battle royale a jak moc úspěšný vlastně tento proud je.

Současná zpráva pochopitelně neznamená nutně přítomnost BR režimu v chystaném Call of Duty: Black Ops 4 a stejně tak se ostatně může jednat i o znamení plánů na vlastní dedikovaný titul, je však poměrně zajímavou zárukou toho, že Activision ví, jakým způsobem by bylo záhodno ubírat svoji pozornost.

Kdy a jak se to projeví i navenek, to však teprve uvidíme. Vy už se s námi ale v diskuzi každopádně podělte o své názory a preference týkající se tohoto specifického a velmi mladého žánru her.

Zdroj: GameSpot, Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877290
martinbucek napsal 15. 3. 2018 v 14.03

JabJab21: vecsie klise by bol zombie mod so zmensujucou sa mapou

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 14. 3. 2018 v 16.19

Battle Royale asi vyžaduje větší mapu. Tím se CoD hry nevyznačovaly. Můj tip je Destiny.

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 14. 3. 2018 v 16.06

Větší klišé by byl už jen zombie mod.

Nahlásit nevhodný obsah