Switch BO4 prý pouze jako Battle Royale

24. duben 2018 14:39 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Podrobnosti ohledně podoby letošního pokračování kultovní FPS série Call of Duty začínají být čím dál zajímavější. Po internetu kolují spekulace o implementaci extrémně populárního Battle Royale režimu jakožto náhrady singleplayerových kampaní, dle novější šuškandy ale studio Treyarch hodlá jít ještě dále. Dle serveru Gaming Intel totiž Black Ops 4 dorazí i na Nintendo Switch, a to rovnou jako čistokrevný BR titul.

To by na jednu stranu byla příjemná zpráva pro všechny fanoušky série, kteří si touží svého oblíbence brát s sebou na cesty. Na stranu druhou by měli smůlu ti, kteří se těší na svůj oblíbený multiplayerový zážitek, adrenalinové zombie režimy nebo hollywoodsky střiženou velkolepou kampaň. Pro platformu samotnou by to znamenalo příchod prvního velkého hráče žánru, který od loňského úspěchu PlayerUnknown’s Battlegrounds válcuje herní průmysl.

Společně s tím spekulace naznačují, že by Battle Royale neměl být prostou součástí samotné hry, ale stand-alone rozšířením, dodávaným v jednom balení. Vydání je prý naplánováno na 12. října letošního roku, stejně jako vydání zmiňované verze pro Switch.

Náznaky znějí poměrně věrohodně a rychle je sdílela světová média, o jejich pravdivosti je však stále nutné pochybovat. Bližší informace dostaneme až 17. května v rámci oficiálního odhalení Black Ops 4.

 

Zdroj: Gaming Intel

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20850053
Karlositoo napsal 24. 4. 2018 v 17.14

Skoda, CoD hraju hlavne kvuli klasickemu multiplayeru, na battle royale prdim...

Nahlásit nevhodný obsah

20869409
xGeorgeXx napsal 24. 4. 2018 v 15.44

Tohle bude pěkný shit, už trojka stála za prd. Zlatý Infinite Warfare na něhož všichni nadávali, jen tím, že je to sci-fi, ale bavilo mě pomalu nejvíce ze všech posledních.

Nahlásit nevhodný obsah