Crash má nové datum vydání

10. květen 2018 19:20 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (0)

Předělávka prvních tří dílů legendární skákačky Crash Bandicoot zaznamenala na PlayStation značný úspěch. I když se Crash vždy klonil spíše ke konzoli od Sony, v tomhle případě bylo docela jasné, že se časem ukáže i na jiných platformách.  

Opravdu se tak stalo, a tak si budeme moci Crashovi sváry s doktorem Cortexem užít i na PC, Xboxu One a Nintendo Switchi. Původní datum vydání ale od dnešního dne neplatí. Nebojte, žádný odklad nás nečeká. Právě naopak. Z 10. července se totiž vydání přesunulo už na 29. června.  

Po obsahové stránce bude trilogie totožná s verzí pro PlayStation. Najdeme v ní tedy první 3 díly v novém grafickém kabátku a budeme si moci zahrát i za Crashovu chytrou sestru Coco. Na PC dokonce bude hra podporovat ovládání s klávesnicí a myší, ale kdo by se u hry jako je tato chtěl zbytečně trápit?  

Ještě by to chtělo nějakého zbrusu nového Crashe, co myslíte? Prozatím nám ale bude muset stačit před nedávnem odhalená kolekce fialového dráčky Spyra. Neočekávám on ní nic jiného, než že bude stejně tak dobrá, jako Crashova N'Sane Trilogy 

Zdroj: DSOG

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!