Nový granát i 8-bitový skin ve Fortnite

19. červen 2018 14:28 / daniel.hlas@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Hned dvě zajímavé novinky rozšiřují obsah v poslední době tolik diskutované (a hrané) hry Fortnite. Ano, obě můžete vidět na obrázku výše, případně samostatně na oficiálních obrázcích níže. Obsahový update V4.4 je tu. Podívejme se, co nového přinesl.

Již minimálně několik dní se diskutuje o příchodu stinky bomb, tedy plynového granátu. Ten může podstatě změnit taktiku hraní, což vzhledem k turnajům a odměnám sahajícím až na 2 miliardy Kč není jen tak.

Díky tomuhle granátu se dostanou do problémů campeři či zkrátka jen hráči, kteří se kryjí za nějakou tou překážkou nebo přímo v domě. Stinky bomb vypouští kouř, jež poškozuje všechny v okolí. Kouř působí 5 poškození za kažou půl sekundu a celkově trvá 9 sekund. Server PC Gamer trefně zmiňuje nový útočnou pušku s termálním viděním, která nám umožní vidět skrze kouř, zatímco nepřátele neuvidí prakticky nic. Tahle kombinace tak bude opravdu smrtící.

Hezky vypadá i nový 8-Bit Demo skin, který nostalgicky připomene začátky herního průmyslu. Dočasně si můžeme vyzkoušet i mód Final fight - teams of 20. Jak je vám již jistě zřejmé, půjde o bitvy dvaceti hráčů. Pokud dojde čas, vyhrává zkrátka tým s více hráči. Ačkoliv jde o obsahový update, samozřejmostí je oprava řady bugů, chyb a jiných problémů.

Zdroj: Oficiální stránky hry

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!