Fortnite brzy obdrží novou kampaň

24. červen 2018 16:38 / daniel.hlas@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Když se řekne Fortnite, drtivá většina hráčů si v současné době zřejmě představí pouze battle royale část hry. Není divu, jde o tu polovinu hry, která je free to play a jejímu šíření tak nic nebrání. Společnost Epic Games však nezanevřela ani na PvE rovinu a v kooperitavniním módu Save Tthe World se dočkáme zbrusu nové kampaně s názvem Canny Valley.

Dle nového oznámení má dorazit krátce po verzi 5.0, která je naplánována již na příští měsíc. Nová příběhová linie má zodpovědět mnoho (palčivých) otázek, jako například to, zda je doktor Vinderman hrdinou či zloduchem a co se mu v minulosti vlastně stalo. Dozvíme se i kdo je Ray a kde vlastně zrovna vězí. Otázkou už nebude ani co je to vlastně všemi dobře známá bouře a kde se tu vůbec vzala.

Kromě mnoha zajímavých nepřátel a lokací narazíme i na oblíbené hrdiny jako je třeba Dennis, Penny nebo Lars. V příštích měsících se máme dočkat také nejméně dvou nových typů nepřátel, ale ještě předtím se proti nám postaví odolnější varianta Shieldera, po kterém následně dorazí nový soupeř v podobě Zappera.

Nově nám hra oznámí i to, zda se podnikly kroky proti hráči, kterého jsme předtím nahlásili. Dle autorů tak budeme vědět, že systém funguje a snaží se vytvořit co možná nejlepší prostředí pro hraní.

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880283
Twice napsal 25. 6. 2018 v 08.38

Koby: Na co-op bych si počkal na Strange Brigade, nebo si dejte Vermintide2.

Fortnite save the world si pořiďte jen pokud nikomu z party nevadí grindovat furt to stejné, opakovat questy zabij 15x tohle, nebo posbírej 15x tamto, to vše s náhodnými odměnami, které budou určovat váš další vývoj. Zapomeňte že si vyberete co bude vaše hlavní povolání, zbraň, nebo herní styl.

Chtěl jsem to spojit v jeden příspěvek, ale nejde zpětně mazat příspěvky takže pardon :)

Editováno: 25. 06. 2018 v 08.39

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 25. 6. 2018 v 08.32

Aneb jak se dá ze zhovadilosti udělat klad. Hru jsem koupil minulý rok v červenci pro její PvE část. Hra obsahovala 2 hotové akty ze 4, poté se na rok všechna pozornost začla točit kolem nově oznámeného Battle Royale a u PvE části se jen nastavovala kaše v podobě různých nových hrdinů, ale hratelnost a sterilní prostředí zůstalo bez změn. No a po roce ticha nám je s fanfáry představen 3. akt jako druhý příchod krista.

Takže s jejich oddaností pro tuto část hry by mě zajímalo jestli vydají 4. akt ještě před vydáním hry, nebo zase nastaví brutální grind-gate přes který se nepůjde dostat jako forma end-game obsahu a poslední akt vydají rok po vydání jako zbrusu nový přídavek. Dnes už bych se tomu asi nedivil.

PS: Všude se psalo že na PvP a PvE dělají 2 různé týmy, tak nějak nevím co ta jedna půlka poslední rok dělala ( nemluvě otěch 5ti předchozích letech vývoje ) .

PS2: ale jinak díky za novinku ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20900965
Ivann napsal 25. 6. 2018 v 02.04

Jediný Fortnite, který by mě mohl zajímat :D Než z toho vznikla BR značka, tak se mi ta hra i celkem líbila, jako zábavná co-op, kterou bych mohl zkusit s přáteli...

Nahlásit nevhodný obsah