Steep na Switch nedorazí

10. srpen 2018 18:05 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (0)

Celou zemi svírají v posledních týdnech obrovská horka, tak by se možná nejeden hráč chtěl zchladit u nějaké té sněhem pokryté hry. Jednou z možností je adrenalinový Steep, který původně vyšel pro PS4, Xbox One i PC na konci roku 2016. Později se začalo spekulovat o možném převedení hry na Switch, což Ubisoft nakonec i oficiálně potvrdil. Dlouho se o switchové verzi Steepu nemluvilo, přičemž dnes konečně vyplaval důvod tohoto mlčení. Titul na tuto konzoli nakonec vůbec nevyjde.

Potvrdili to sami vývojáři jen tak mimochodem na svém Twitteru. Jeden z fanoušků se optal, jak to s vývojem portu vypadá, přičemž se dočkal odpovědi, která majitele přenosné konzole nepotěší. Stojí v ní, že autoři se zaměřují na dodání více obsahu pro originální titul, a z toho důvodu musely být práce na portu zastaveny. V zahraničí se objevily zprávy, že pro Ubisoft bylo příliš obtížné Steep na Switch převést, na druhou stranu je možné, že po olympijském DLC chystají autoři nějaký další výraznější update s novým obsahem, a na switchovou verzi jim prostě nezbyly kapacity. Tak či tak, Steep si na cestách v budoucnosti určitě nezahrajeme, a ačkoliv se zdálo, že Ubisoft po ohlášených portech Child of Light a Valiant Hearts: The Great War bude přenosnou konzoli od Nintenda ještě více podporovat, ta nyní přichází o další výrazný titul.

Co na zrušení portu říkáte vy, mrzí vás, nebo na Switchi hrajete pouze exkluzivity, případně indie tituly? Dejte nám vědět do diskuze!

Zdroj: Polygon

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!