Shadowgun vyhlášen nejlepší mobilní hrou

23. srpen 2018 16:20 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (0)

Je to pár dní, co jsme vás informovali o oznámení nové mobilní hry od brněnského studia Madfinger. Koncept e-sportu na mobilech pro nás byl něčím nevídaným, a podobně to pravděpodobně viděli i na Gamescomu. Titul Shadowgun War Games totiž byl vyhlášen jako nejlepší mobilní hra celé výstavy.

Ocenění bylo udělováno nezávislou porotou složenou z novinářů a YouTuberů, kteří Shadowgun War Games ocenili mezi desítkami konkurentů, a to hlavně pro jeho skvělou grafickou stránku, ovládání a celkovou hratelnost, která mixuje to nejlepší z klasických taktických a hrdinských stříleček.

„Velmi si ceníme této prestižní ceny,“ řekl Marek Rabas, CEO a herní ředitel Madfinger Games. „Vždycky se snažíme o to, aby naši fanoušci dostali co nejlepší možný herní zážitek, náš nový titul v podobném duchu oživuje tradiční zábavu módu Capture the Flag na mobilních zařízeních.“

Madfinger Games svoji přítomnost na Gamescomu oslaví jejich historicky prvním turnajem právě v Shadowgun War Games. Klání se uskuteční v sobotu 25. 8. v ranních hodinách na ESL stage. Přímý přenos z akce bude přenášen na Twitch kanálu studia.

Zdroj: Tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!