Do Shovel Knight míří poslední přídavky

4. září 2018 11:31 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

I když už jsou to čtyři roky, co poprvé Shovel Knight vyšel, stále do něj přibývá nový a nový obsah. Příští rok v dubnu nás ale čekají dva finální přídavky, po kterých se vývojáři přesunou k jiným projektům. Prvním z nich je Showdown, který do už tak rozsáhlé hry přidá ještě lokální multiplayer až pro čtyři hráče. Celkem si budete moci vybrat ze 16 dobře známých postav. Pak jsou všichni hráči vrženi do arény a je na čase dát všem pořádnou nakládačku.

Krom toho v přídavku Showdown bude i story-mód pro každou postavu, ve kterém najdete několik miniher a novou finální lokaci. Pokud vlastníte původní hru, dostanete Showdown zcela zdarma. Bude se prodávat i jako samostatná hra, ale vývojáři z Yacht Club Games zatím neoznámili, jakou bude mít cenovku.

9. dubna pak přijde vydání Shovel Knight: King of Cards, což je, jak už název napovídá, karetní přídavek. Bude obsahovat plnohodnotnou kampaň se 30 úrovněmi rozdělenými do čtyřech odlišných světů. Stejně jako Showdown i King of Cards dostanou majitelé původní hry zdarma a následně vyjde jako samostatná hra.

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880185
rezz3t napsal 4. 9. 2018 v 23.07

radsi by mohli udelat dalsi dil

Nahlásit nevhodný obsah