Pokémoni dostanou vlastní edici Switche

11. září 2018 12:57 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

Pokémon Let’s Go Pikachu & Eevee jsou bezesporu jedním z nejočekávanějších titulů letošního roku pro většinu fanoušků Nintenda. Není tedy divu, že mu chce tento japonský gigant věnovat extra péči a dát hráčům něco navíc. V tomto případě se konkrétně jedná o tematickou verzi Nintendo Switche, ke které dostanete klíč na vůbec první pokémoní hru pro tuto konzoli.

Samozřejmě si budete moci vybrat, jestli chcete raději verzi s Pikachu nebo Eevee. Odlišný vzhled od klasických konzolí budou mít nejen oba joy-cony, ale také samotný dok konzole, na kterém budou vyobrazeny podobizny hlavních pokémonů tohoto titulu. Na zadní straně Switche pak budou jejich siluety.

V celém bundlu, který bude stát 400 dolarů, najdete mimo samotnou konzoli, dok a hru také nový ovladač Pokéball Plus, který můžete využít i při hraní Pokémon Go. Celé to pak přijde na trh 16. listopadu, stejně jako hra samotná. Předobjednat si ji můžete na Xzone.cz.

Zdroj: SegmentNext

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836016
Khalashnikovf napsal 11. 9. 2018 v 21.07

Dalsi duvod proc ted poridit Switch. Ty barvy jsou nporosto rajc, Zelda, Mario, CivkaVi, co jeste? Zacina to slusne nabirat na zajimavosti pro me.

Nahlásit nevhodný obsah