Blackout v CoD má 88 hráčů. Bude jich 100?

13. září 2018 10:39 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Taktika Treyarchu se nám líbí. I takový gigant, který spadá pod Activision, si nebyl s příchodem battle royale do Call of Duty jistý, jak stabilní infrastrukturu dokáže vytvořit, a tak vsadil na „jistotu“ – nastavil režim Blackout pro osmdesát hráčů. A začal testovat.

Otevřenou betaverzi prvního AAA battle royale si můžete vyzkoušet na PS4 i vy, na ostatních platformách budete mít možnost v pátek, respektive v sobotu. Možná jste si všimli, že poslední patch situaci s maximálním počtem hráčů změnil. Call of Duty jich začalo spojovat o osm více. Není to mnoho, ale Treyarch zjišťuje své možnosti a posouvá je dál. A je možné, že se do konce betaverze dostane na magickou stovku.

Už od začátku jsme nicméně podotýkali, že snazší situaci mají vývojáři z DICE, kteří ve svém Battlefieldu mají větší mapy přizpůsobené pro větší počet hráčů. Call of Duty se vždy spíše soustředilo na menší, ale o to intenzivnější souboje.

Je proto otázka, jestli se bude vyšší zaplněnost světa v Blackout vůbec vývojářům líbit Odhadnout správný poměr mezi velikostí mapy a počtem hráčů totiž může být pro zábavnost naprosto klíčové. Možná se tak Treyarch ani posouvat nebude a opravdu jen testuje jiné, další varianty. Ale možná byste si měli zvykat, že tolik volného prostoru na mapě při launchi nebude.

Na druhou stranu, battle royale v Battlefieldu nebude při launchi vůbec...

Nové Call of Duty: Black Ops 4 si můžete pořídit na Xzone.cz.

Zdroj: DSO Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875788
DeviR1 napsal 13. 9. 2018 v 13.36

A víte jistě, že battle royale v BFV při launchi nebude? Oni řekli, že při launchi nebude, načež se na ně snesla kritika a o pár dní později posunuli vydání hry o měsíc. Což podle mě znamená, že to tam právě při vydání chtějí mít. Ale můžu se mýlit.

Nahlásit nevhodný obsah

20878022
John Niccon napsal 13. 9. 2018 v 11.40

CoD tu podľa mňa zvolilo super taktiku, miesto obyčajného multiplayeru dajú do bety viac očakávaný a hraný Battle Royal mód, čím si môžu už teraz hráči porovnať aké to asi bude. BFV v tomto zaspal veľmi, pretože ľudia nebudú vedieť ako sa to v BFV bude hrať a pôjdu skôr do CoD.
Po tom čo sa deje a ako sa neposúva PUBG je super že na trh idú veľký hráči.

Nahlásit nevhodný obsah