Trilogie Ace Attorney vyjde na jaře

23. září 2018 13:18 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Pokud jste někdy zatoužili vyzkoušet si roli advokáta, už brzy dostanete díky chystané trilogii právnických adventur Phoenix Wright: Ace Attorney svou šanci. Nově oznámená kompilace prvních tří dílů totiž dorazí na PC, PS4, Xbox One i Switch už začátkem příštího roku.

Obsahem Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy budou kromě původní hry z roku 2001 i další dvě pokračování s podtituly „Justice for All“ a „Trials and Tribulations“. Všechny tři hry vyšly původně pro Game Boy Advance, ale dočkaly se řady portů na nejrůznější platformy, naposledy na Nintendo Wii.

Jako začínající advokát budeme před neúprosným soudem bránit své klienty a snažit se prokázat jejich nevinu. Hratelnost se v zásadě dělí na dvě části – vyšetřování a soudní procesy. Zatímco během vyšetřování se zaměříme na sbírání důkazů, v soudní síni se budeme věnovat komunikaci se svědky, žalobcem a v neposlední řadě se samotným soudcem.

Hry byly pro moderní systémy samozřejmě upraveny tak, aby se pohodlně hrály, takže se kromě přepracovaného ovládání dočkáme i změn v grafice a zvuku. Přidány byly i různé způsoby přeskakování dialogů a možnost více uložených pozic.

Zdroj: Dualshockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 24. 9. 2018 v 08.53

Jako hry jsou to skvělé. Je to kultovka. Ale jako sbírka je to slabé. Série má ještě další dva díly (Dual Destinies, Spirit of Justice), jeden extra díl Appollo Justice, jeden spin-off z minulosti, a dva spin-offy s Milesem Edgeworthem.
Takže kdyby se Capcom trochu víc snažil, udělal "complete edition" a fanouškům přinesl pěkně pod jednu střechu všechny tyhle hry, tak budu první, který poběží do jejich virtuálního obchodu a bez řečí jim dá, o co si řeknou (zejména, když by z toho na Západě poprvé vydali dvě hry, které vyšly jen v Japonsku).
P.S.: V článku je drobná chyba. Původní trilogie byla naposledy portována na 3DS. Myslím, že na Wii všechny díly nevyšly.

Editováno: 24. 09. 2018 v 08.54

Nahlásit nevhodný obsah