Remaster Mark of the Ninja má datum vydání

27. září 2018 10:33 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

Původní verze stealth plošinovky Mark of the Ninja sice vyšla teprve v roce 2012, ale už zanedlouho dostane remaster. Ne, že by to hra nějak nutně potřebovala, ale když už chystají vydání na Nintendo Switch, chtějí vývojáři přinést něco nového i hráčům na ostatních platformách.

O vývoji nové verze jsme se dozvěděli už v březnu letošního roku, ale až nyní nám vývojáři prozradili datum vydání. To připadá na 9. října, což je za necelé dva týdny. Oproti původní hře tady najdete přepracovaný soundtrack, vylepšenou grafiku podporující rozlišení až 4K a audio 5.1. K tomu do hry přibude New Game+ s novými challengemi a odměnami.

S koupí remasteru také dostanete DLC Dosan’s Tale, které bylo původně vydáno pro speciální edici z roku 2013. Hra se bude prodávat za 20 dolarů, ale pokud již vlastníte výše zmiňovanou Special edici, tak remaster dostanete zcela zdarma. Vlastníci původní verze si pak budou muset zaplatit 5 dolarů.

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 1. 10. 2018 v 12.38

Nepotřebné.

Mechaniky Mark of Ninja jsou perfektní, i když časem šablonovité. Hrál jsem to vždy na dvou monitorech (21:9) takže rozhled byl perfektní. Grafika je stylizovaná a ostrá, a dala se vyhnat i na 4k cítil li někdo potřebu, takže remaster mi moc nedává smysl, krom toho že hra se slovem REMASTER lépe prodává. Takže teď už rozumim, chápu.

Editováno: 1. 10. 2018 v 12.39

Nahlásit nevhodný obsah