Gameplay Dragon Quest Builders 2

14. říjen 2018 17:59 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

Série Dragon Quest je skutečně bohatá. Původní hra vyšla už v roce 1986 a pokračuje až dodnes nedávno vydaným jedenáctým dílem. To ale není všechno. Kromě hlavní série má Dragon Quest ještě několik spin-offů. Jeden z těch nejúspěšnějších s podtitulem Builders se dočká už druhého dílu, ze kterého si můžete prohlédnout štědrou porci hraní.

Originální mix světa Dragon Quest a populárního Minecraftu ukazuje nejen průzkum stylizovaného světa, interakci s NPC, ale samozřejmě i stavění. Oproti minulému dílu se sice v hratelnosti příliš mnoho nezměnilo, ale do hry přibydou některé podstatné drobnosti, jako například multiplayer pro až čtyři hráče.

Celým názvem Dragon Quest Builders 2: Destruction God Malroth and the Empty Island vyjde už 20. prosince na PS4 a Switch, takže vývoj se zřejmě blíží ke konci. To potvrzuje i fakt, že během gamplaye padne i zmínka o vydání demoverze. O tom, jestli se Dragon Quest Builders 2 dočkáme i na západě pravděpodobně rozhodnou prodeje Dragon Quest XI a původního Dragon Quest Builders.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!