Rocket League opět odkládá cross-play

18. říjen 2018 15:14 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

Psyonix už při vydání jejich hitu Rocket League šli příkladem ostatním vývojářům a crossplatform hraní protlačovali, kde jen mohli. Očekávali jsme, že když konečně svá vrátka pootevřela i Sony, že Psyonix budou jedni z prvních, kteří propojí hráče na všech platformách. Stále jsme se toho ale ještě nedočkali a prý to nestihnou ani do konce letošního roku.

Souvisí s tím hlavně plánované vydání nového systému RocketID, které je exkluzivní pro každého hráče a nevztahuje se na platformu. Ve skutečnosti je to ale složitější. Na jejich oficiálních stránkách se můžete dočíst, že spuštění RocketID na všech platformách bylo původně plánované na konec roku, ale muselo být posunuto až na začátek toho příštího.

“Dobrou zprávou ale je, že s nedávným oznámením Sony ohledně zpřístupnění cross-platform funkcí můžeme RocketID předběžně připravit na propojení skrz všechny platformy,” uvádí Psyonix ve svém vyjádření. Po jeho vydání může Rocket League dosáhnout ještě větší popularity než nyní. Může se zdát, že ta hlavní vlna kolem této hry už odplynula, ale podle statistik měla na začátku roku kolem 40 milionů hráčů, což je opravdu slušné číslo.

Hru si můžete pořídit na Xzone.cz .

Zdroj: SegmentNext

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876282
Lucka napsal 19. 10. 2018 v 13.56

Jde o to, že jak na PS4 tak PC se bude možné spojit přes ID a hrát společně. Momentálně crossplay funguje s pouze náhodným výběrem hráčů. Alespoň tak to chápu já.

Nahlásit nevhodný obsah

20870844
Martin Nahodil napsal 18. 10. 2018 v 15.38

Přerostlá čivava: Je, ale stále se čeká na propojení skrz všechny platformy

Nahlásit nevhodný obsah

20904101
Přerostlá čivava napsal 18. 10. 2018 v 15.36

Není už v Rocket League crossplay funkční? Standardně tam na PC vídám hráče z PS...

Nahlásit nevhodný obsah