TESO na Switchi zřejmě nikdy nevyjde

26. říjen 2018 11:36 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

The Elder Scrolls Online vyšlo již v roce 2014. Nejdříve na PC, o rok později také na PlayStation 4 a Xbox One. Asi by nikoho příliš nepřekvapilo, kdyby MMORPG zamířilo také na Nintendo Switch. Vypadá to však, že port na Switch není možný kvůli jistým limitům hybridní konzole.

Nicméně nejde ani tak o samotný výkon, nýbrž o diskovou kapacitu. Matt Firor ze ZeniMax Online Studios se nechal slyšet, že nad portem skutečně přemýšleli, velikost hry však jeho zhotovení brání. The Elder Scrolls Online totiž nabobtnalo na 75 GB. Firor dodal, že je to škoda, protože si Switch skutečně oblíbil a rád by na něm viděl i online díl slavné série.

MMO titulů přitom na Switchi mnoho není, TESO by si hráče zajisté našlo. Fanoušci univerza si mohou vychutnat Tamriel pouze v portu posledního velkého dílu, kterým je Skyrim, případně v karetním Legends.

Chybí vám na Switchi MMORPG? Uvítali byste TESO? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 26. 10. 2018 v 14.52

A na co taky ? Skyrim tam je a že by TESO bylo něčim bez čeho by se majitelé Switche neobešli ? To asi ne. Obejde se bez něj 99% populace a majitelé Switche to přežijou.

Laciný prostředek pro reklamu, nikým nechtěná zpráva (tim nemyslim Hrej, tim myslim Matta Firora). Ale naučili se s tim svině pracovat, co ? S jakoby nechtěnými výroky, nechtěnými úniky gameplayů, leaky trailerů a betami a alfami her. Zatímco dřív to všechno mělo smysl podle svého názvu, aby se otestovala hra, aby se ukázal trailer dnes je to jen prostředek reklamy.

Jak jinak si vysvětlit, že po betě FALLOUT 76, nevyjde vyleštěný produkt, ale zabugovaná s*ajda s OMLUVNÝM DOPISEM ? A to i když maj k dispozici legendární ID SOFTWARE ?
Viz. novinka Hrej http://www.hrej.cz/novinky/2018/10/23/f…

Editováno: 26. 10. 2018 v 14.54

Nahlásit nevhodný obsah