Chystá se další Bubsy, nově u jiného studia

31. říjen 2018 12:42 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Dnes na den přesně je to rok, co vyšla hra Bubsy: The Woolies Strike Back. Jeden ze zástupců, který měl značit renesanci plošinovek, se ale zadrhl na půli cesty a odnesl si velice slabá hodnocení. Těžko ale říct, zda se vlastně jednalo o neúspěch, protože se vydavatel o to samé pokouší znovu s novým dílem.

Rys Bubsy byl populární především v polovině a na konci 90. let. Z té doby známé několik zvířecích hrdinů, a i když kočkovitá šelma nepatří mezi nejznámější - třeba tak jako jakýsi modrý ježek, zelený králík s červenou čelenkou nebo oranžový vačnatec - tehdejší díly patřily mezi to lepší, co žánr na SNESu, Mega Drive, PlayStationu nebo tehdejších počítačích nabízel.

To se ale nedá říct o aktuálním, rok starém The Woolies Strike Back. Zašlou slávu nedokázalo zachránit ani nadšení z toho, že plošinovek v posledních letech přibývá, byť těch kvalitních zase tolik není. Pawns on Fire se minimálně na první pohled jeví dost podobně, ale dost možná nebude následovat vydlážděnou cestu studia Black Forrest. To už totiž s vývojem nijak nesouvisí a štafetu přebral nový tým.

Je jím studio Choice Provision, dříve známé jako Gaijin Fames. Pod touto značkou vycházela v minulosti série Bit.Trip, byť její zatím poslední hra, Runner3, vyšla už pod novým jménem vývojářského týmu ze Santa Cruz. Nakolik ale nové studio zvýší laťku oproti loňskému roku, to si netroufáme odhadovat. Jisté je, že hra vyjde v roce 2019 na PC, PS4 a Nintendu Switch. Níže se můžete podívat na nový trailer.

Zdroj: DSO Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 31. 10. 2018 v 13.41

JAKO ACCOLADE - ty dělali celej život jen simulátory, říká-li někomu něco Test drive na EGA/VGA grafice. Skála napravo, sráz nalevo, to jsou voni !

BUBSY je bezkonkurenčně jedna z nejhorších her, co jsem kdy hrál. Vydržel jsem deset minut a nechápu proč by chtěl někdo tvořit pokračování. Minimálně to vypovídá o vkusu tvůrců, když chtěj dělat pokračování srá*ory na n-tou. Přeju jim jen to nejhorší a ať zemřou v bídě.


Tak to byl starej Ocelotr, a novej říká - Ten trailer je celkem COOL :)

Mitsurugi: Hasselhoff je sakra cool. Né tak COOL jako pravděpobně stvořitel našeho vesmíru CHUCK NORRIS, ale stejně COOL. Jak se popasoval s ústřední písní KUNG FURY a vůbec, je to borec. Asi jako GOD KÁJA.

Editováno: 31. 10. 2018 v 16.09

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 31. 10. 2018 v 13.14

Mohlo by jim dojít, že na rozdíl od Hasselhoffa není Bubsy ironicky cool, ale jenom sračkózní maskot, na kterého každý kašle.

Nahlásit nevhodný obsah