Youtube na Switch možná už ve čtvrtek

5. listopad 2018 16:00 / Ferdys / Novinky / Diskuze (0)

Jak všichni víme, Switch má unikátní vlastnost. Možnost hrát AAA tituly na cestách. Pokud se ovšem chcete věnovat médiím, tak máte pouze jedinou možnost, a to Hulu. To by se tento týden konečně mohlo změnit s příchodem YouTube aplikace. Uživatel NintendHOME na Twitteru sdílel informaci s fotkou YouTube aplikace na americké verzi storu. A datum vydání je stanoveno na 8. listopad.

I když Nintendo ani Google nic oficiálně nepotvrdili, tak Nintendo Store nemá ve zvyku odhalovat falešná data vydání. Někteří lidé jsou však skeptičtí a hlásí, že žádnou YouTube aplikaci nemohou v obchodu najít. To dává vyvstat spekulacím, jestli je obrázek na Twitteru pravý a nejedná se o podvrh.

K příspěvku se zanedlouho přidal moderátor z ResetEra a potvrdil, že informace je pravdivá. Jak pravdivá je ovšem ta jeho, to je jiná otázka. Každopádně 8. listopadu je již tento čtvrtek a pokud bychom se YouTube aplikace měli opravdu dočkat, tak můžeme očekávat oficiální vyjádření v nejbližších dnech. Snad příchod YouTube není ojedinělým případem a dočkáme se dalších aplikací jako Netflix, nebo Twitch. Dlouhodobé volání fanoušků by tak bylo konečně vyslyšeno.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!