Mapu Fortnite přikryje sněhová peřina

24. listopad 2018 16:17 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

To, že je Fortnite nejpopulárnější hrou současnosti, přináší Epic Games nejen nepředstavitelné množství peněz, ale i problém před hráči cokoli utajit. Nedočkavá komunita fanoušků se tentokrát ponořila do audio soborů hry za účelem hledání důkazu o tom, že se do Fortnite chystá sníh.

Kdo hledá, najde. A tak se více méně potvrdily už poslední týden trvající spekulace, že mapa ve Fortnite bude zanedlouho pokrytá sněhem. Vzhledem k pravidelným eventům ve hře se nejedná o tak velké překvapení, ale uvidíme, jestli se bude jednat pouze o vizuální změnu nebo bude mít přítomnost sněhu dopad i na hratelnost.

S informací přišel twitterový účet Fortnite: Battle Royale Leaks, který přinesl zvuky dopadu postavy na sníh a pohybu v něm. Důvěryhodnosti na úniku přidává fakt, že zvuky znějí odlišně od těch, které vydávají postavy pohybující se ve sněhu v oblasti Viking Village, kde trocha sněhu už v tuto chvíli je.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878919
Tom11 napsal 25. 11. 2018 v 22.19

ve fortnite si nekdo uprdne a uz se o tom pise, uplne kazdej web musi do tejdne napsat aspon 3 zpravy o fortnite, jinak by snad nespali, nebo co...

Nahlásit nevhodný obsah