Yakuza Online dosáhla milionu hráčů

28. listopad 2018 13:45 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

Je to teprve týden od chvíle, co vyšel online spin-off pro dlouholetou sérii Yakuza a za tak krátkou dobu se jí podařilo nabrat více než milion hráčů. Je to opravdu hodně především když vezmete v potaz, že je hra zatím dostupná pouze na japonském trhu.

Hra vyšla pro PC a mobilní zařízení se systémy Android a iOS. Nás ale hlavně zajímá, jestli se dostane i k nám. Byl by to docela logický krok vzhledem k tomu, že Yakuze se v poslední době daří nejen na Japonském trhu, ale po celém světě. Pokud by o ní chtěli rozšířit povědomí ještě více, Yakuza Online by v tom mohla dost pomoci. Navíc to není úplná maličkost. Vypráví se tady další část příběhu, jehož hlavní postavou je úplný nováček Ičiban Kasuga, který nahradil Kazumu Kiryu.

Sega ohledně vydání na západních trzích zatím neřekla vůbec nic. To bohužel platí i pro chystaný remaster čtvrtého dílu, který má vyjít na začátku příštího roku. Opět je zatím plánovaný jen pro Japonsko. Během roku 2019 by se na PlayStation 4 měly dostat i další díly z předchozí generace. Bylo by zvláštní, kdyby tyto remastery u nás nevyšly, když Kiwami si vede velmi dobře. Na druhou stranu to ale není poprvé a nejspíš ani naposled, co se k nám taková hra nedostane.

Zdroj: twinfinite

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 28. 11. 2018 v 17.05

Sega ani neoznámila remaster trojky na západních trzích. Natož čtyřku. Čím déle s tím otálí, tím více propadám beznaději, že se posledních třech dílů na PS4 už na Západě nedočkáme.

Nahlásit nevhodný obsah