Chystá se další kolekce Assassins Creed?

3. prosinec 2018 15:42 / Ferdys / Novinky / Diskuze (2)

Série Assassin's Creed po Eziově trilogii možná dostane další kolekci, která by měla vyjít na začátku příštího roku na Xbox One, PlayStation 4, a také na Nintendo Switch. Německý obchod Media Markt má totiž k předobjednání takzvanou. Assassin’s Creed Compilation. Ta má navíc i datum vydání, a to je stanoveno na 29. března příštího roku.

Kromě názvu a data vydání se bohužel o téhle kolekci nic neví. Ovšem vzhledem k datu vydání, které je nedaleko, by se dal brzo očekávat nějaký příval informací. Edice však není ani v nabídce Amazonu a Ubisoft taky zarytě mlčí a nic prozatím nepotvrdil. Pokud je únik z německého maloobchodu pravdivý, tak by se jednalo o první díl série, který by se na západu dočkal verze na Switch.  Assassin’s Creed Odyssey je sice na Switchi k dispozici přes cloud, ale pouze na japonském trhu.

Pokud stále ještě brouzdáte světem Assassin’s Creed Odyssey, tak zítra vás čeká první kapitola DLC, Legacy of the first Blade, s podtitulem Hunted. Na druhou část si musíme počkat na začátek příštího roku. Naši recenzi na základní hru si můžete přečíst zde. A pokud se vám Pavlova recenze zalíbí, hru si můžete pořídit na PlayStation 4, Xbox One a PC z webu Xzone.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20867763
Lachlan napsal 5. 12. 2018 v 15.16

hans999: z hlediska hratelnosti je asi víc vyladeny odyssey, ale atmosférou se mě teda víc líbil origin. Ta poušť a celkově ta atmosféra mě tak nějak víc zasahla

Nahlásit nevhodný obsah

20871756
hans999 napsal 3. 12. 2018 v 16.40

Taková zpráva nezpráva, když se ani neví o jaký díly půjde. Každopadáně ty 2 poslední díly jsou pěkný. Já hrál všechny díly po Unity, který mě hrozně nebavilo a docela jsem potom na tuto serii zanevřel. Syndicate jsem neměl ani chuť zkusit.
Asi měsíc zpět se to změnilo, když jsem měl možnost okusit Odyssey, který se mi hned líbilo. Takže jsem koupil na Black Friday na Uplay předchozí díl Origins. Mám už odehráno 50% a pořád mě to baví, takže už teď si brousím zuby na vánoční výprodej, kde bych rád koupil Odyssey. Snad už se s tou sérii konečně něco děje. :-)

Editováno: 3. 12. 2018 v 16.41

Nahlásit nevhodný obsah