Smash Bros. prodalo více než milion kopií

11. prosinec 2018 10:08 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

Letošní sezónu velkých titulů zakončilo Nintendo s novým přírůstkem do série Super Smash Bros. s podtitulem Ultimate. Hra vyšla v pátek a první víkend si v prodejích vedla skvěle. Podle magazínu Famitsu se jen v Japonsku prodalo 1,3 milionu kopií. Celkové prodeje tedy ještě neznáme, ale bezesporu ještě o nějaký milion narostou vzhledem k tomu, že Smash Bros je populární i ve zbytku světa.

Jak v ohlasech recenzentů, tak hráčů si Smash Bros. Ultimate vede výborně. Nintendo v podstatě vsadilo na jistotu a rozhodlo se udělat největší cross-over v historii videoher. Ve výsledku tak hra obsahuje přes 70 hratelných postav, mezi kterými najdete i charaktery, které nespadají pod Nintendo. Namátkou mezi ně patří třeba Snake z Metal Gear Solid nebo Ryu ze Street Fighteru.

Další hratelné postavy se do hry chystají formou DLC. Na The Game Awards, které se konaly v pátek brzy ráno, se také objevilo překvapení pro fanoušky Smash Bros. Přidá se i Joker, hlavní hrdina z Persony 5. Zatím neznáme kompletní seznam postav, které do hry časem přibydou, ale fanoušci si hlavně přejí, aby se dostalo i na Waluigiho.

Zdroj: SegmentNext

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20911371
yenda1042 napsal 11. 12. 2018 v 15.09

Mluví se o min. 5M kusu prodaných celosvětově. Už tak slavná značka Smash nám ještě nabobtnala a docílila gigantických rozměrů - už jen desítky hodin herní hudby by si tu cenovku obhájilo.
Ultimátní hra a ultimátní a zasloužený úspěch.

Nahlásit nevhodný obsah

20874995
salvator2.0 napsal 11. 12. 2018 v 13.09

Masarkavtrenyrkach: Tak bude tu minimálně do další generace konzolí od N, což asi nějaký ten pátek bude.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 11. 12. 2018 v 12.23

Nedivím se tomu úspěchu. Ta hra je gigantická a navozuje pocit skutečně dobře utracených peněz.
Navíc převládá názor, že tenhle díl tady bude asi hodně dlouho a kdo ví, jestli nebude na mnoho let i poslední.

Nahlásit nevhodný obsah