Fortnite dostává nový režim Creative

14. prosinec 2018 14:12 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (0)

The Game Awards už máme týden za sebou, ale jejich dozvuky můžeme ještě stále slyšet. Studio Epic Games totiž oznámilo, že jejich zlaté vejce Fortnite dostane nový režim Creative. Pro majitele Battle Passu byla tato novinka dostupná už od 6. prosince, ale nyní ho mohou zdarma vyzkoušet úplně všichni. A co tedy přináší?

Hráčům tento nový mód umožňuje popustit uzdu svému stavitelskému já. Dostaneme totiž k dispozici ostrov, kde si budeme moci tvořit, co se nám zlíbí. K tomu nám pomůže řada novinek, jako například schopnost létat nad mapou, kopírovat a upravovat různé objekty, možnost vybrat si z různých druhů ostrovů a nesmí chybět ani pokládání pastí, beden a lam. Jak je u této hry zvykem, tak samozřejmostí bude další podpora i po vydání, takže o nedostatek nového obsahu by neměla být nouze.

Výtvory pak bude možné zkoušet se spoluhráči a následně je i sdílet mezi ostatní. K tomu se váže i další novinka v podobě The Block. Díky ní budeme mít příležitost dostat své výtvory přímo do režimu Battle Royale. O tom, kdo tuto možnost dostane, rozhodne komunita. Fortnite tedy dostává další porci obsahu, protože Epic Games rozhodně nechtějí začít přicházet o ty miliony hráčů, které už mají.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!