Vývoj Stardew Valley bude dále pokračovat

16. prosinec 2018 11:11 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Je to jen pár desítek hodin, co Eric Barone převzal od Chucklefish vydavatelská práva na svůj farmářský simulátor Stardew Valley a zdálo se, že v tuto chvíli se postará pouze o srovnání všech portů hry na stejnou verzi, a tím vývoj ukončí. Nějakou dobu si to myslel i sám autor, ale nakonec bude všechno trochu jinak.

Barone, přezdívaný ConcernedApe, se na svém blogu vyjádřil v tom smyslu, že vývoj Stardew Valley bude nadále pokračovat na úkor jeho nového projektu. Ten už má Ape dávno rozpracovaný, ale kromě toho, že se bude odehrávat ve stejném světě jako Stardew Valley, o něm nic víc nevíme. Sám Barone o sobě prohlašuje, že v tomto směru je hodně opatrný a novou hru neodhalí dříve, než bude mít všechny její hlavní mechanismy dobře promyšlené.

Původně už prý byl připravený se novému projektu věnovat naplno, ale jelikož má neustále nové nápady a komunita kolem Stardew Valley je stále velice aktivní, nakonec situaci přehodnotil. A to do té míry, že update 1.4, který momentálně připravuje, bude jeho posledním samostatným příspěvkem do hry a na další rozšíření si dokonce pokusí vytvořit vlastní tým. Pořád počítá s tím, že hlavní práce bude na něm, ale s programováním nebo opravami chyb si rád nechá pomoci.

Zdroj: Polygon

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!