Baptiste je další hrdina pro Overwatch

20. březen 2019 12:20 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (1)

Do Overwatche nám zavítal další hrdina. Tentokrát se jedná o bojového medika Baptista, který se pyšní na léčitele vcelku velikou zbraní. Pomocí ní dokáže pálit tři projektily najednou, což rozhodně leckoho pořádně zabolí a spoluhráčům určitě přijde vhod, že z ní dokáže vystřelit léčivý granát.

Tím ale výčet jeho schopností nekončí. Regenerative Burst v průběhu času doplňuje jemu a všem hrdinům v týmu zdraví, Imortality Field zase všechny zachrání od jisté smrti. Kromě toho má ještě k dispozici Exo Boots, díky nimž snadno přeskočí jakékoliv překážky od protihráčů.  No a konečně jeho ultimátní schopností je Amplification Matrix. Baptistovi umožní vytvořit energetické pole, které zdvojnásobí poškození a léčivé účinky zbraní.

Overwatch ale ještě čekají další menší změny. Autoři se zaměřili také na vybalancování hry, takže například upravili minimální poškození raketometu, co používá  Pharah, nebo zmenšili postih k rychlosti pohybu, když Orisa střílí. Samozřejmostí je pak oprava bugů a další menší záplaty. Líbí se vám nová postava? Dejte nám vědět v komentářích!

Zdroj: PCGamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878639
Jsoucno napsal 20. 3. 2019 v 13.29

Prijde mi, ze to je jak v HearthStone.

Tohle zacina desne bourat neco, co funguje. Policko, kde nikdo nezemre ? Ram, pres ktery je epicky boost kazde zbrane ?

Nevim no, jako support dobry, ale je to spise takovy battle support, nez healer, coz je asi pointa, ale kdyz se na to kouknu, jak ty souboje budou vypadat, tak v tom bude uz totalni gulas.

Nahlásit nevhodný obsah