Probíhá certifikace Shakedown Hawaii

13. duben 2019 15:01 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

Pokračování městské akce Retro City Rampage sice nabralo lehké zpoždění, na plnou hru už ale naštěstí nebudeme čekat dlouho. Vývojáři Shakedown Hawaii se po dlouhé odmlce totiž pochlubili informací, že jejich hra už je v procesu konzolové certifikace, a tím pádem je zcela hotová. Konkrétní datum vydání na sebe tudíž nenechá dlouho čekat.

Hra byla původně představena už v roce 2015. Její vývoj tedy nebyl úplně z nejrychlejších, pozitivní ovšem je, že narostla do větších rozměrů, než se původně čekalo. O kolik obsáhlejší oproti svému předchůdci bude, zjistíme již brzy, a to na mnoha platformách.

I přesto, že některé porty byly během uplynulých let odstřihnuty, dostane se Shakedown Hawaii hned na pět zařízení. Kromě PC (pouze na Epic Games Storu) a PlayStationu 4, vás hra zabaví hlavně na cestách. Verze pro Switch asi nikoho nepřekvapí, Vblank Entertainment ale připravili i porty pro starší 3DS a Vitu.

Ve hře půjde především o podnikání, střádání majetku a likvidování konkurence. Jakými způsoby se hlavní hrdinové pokusí zbohatnout se můžete podívat v novém gameplay traileru. Zkrátka, jestli se vám stýská po starých dílech série Grand Theft Auto, máte se na co těšit.

Zdroj: Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!