Starlink:BFA se dočká portu na PC

25. duben 2019 12:09 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Na loňské E3 nám Ubisoft ukázal velice zajímavou hru Starlink: Battle for Atlas, která vypadala velmi dobře a média jí přirovnávala ke spojení No Man’s Sky a The Last Starfighter. Hra nabízela jak příběh na povrchu 7 planet, tak souboje ve vesmíru s velkým množstvím lodí.

Ubisoft ke hře také vydával fyzické modely lodí, ke kterým bylo možné dokoupit různé příslušenství, jenž následně otevřelo stejné příslušenství i ve hře. Tyto hračky ale nebyly příliš úspěšně a přibližně před měsícem Ubisoft oznámil, že se již žádné další hračky vyrábět nebudou, místo toho budou vývojáři do hry přidávat velké množství obsahu, který bude zdarma.

To vše ale bylo exkluzivní pouze pro konzole, Ubisoft se ale nyní rozhodl Starlink přenést i na PC. Port bude obsahovat všechny předešlé updaty a slibuje velmi dobrou optimalizaci pro PC. Hra bude podporovat multi-GPU a SLI, širokoúhlé monitory, G-SYNC a neomezený framerate. Dočkali jsme se i rozsáhlých hardwarových požadavků. Hra vyjde na Steam a Uplay 30. dubna.

Zdroj: PCGamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!