Záběry z třetího Saints Row na Switchi

30. duben 2019 15:25 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

O Nintendu Switch už celkem dlouho neplatí, že bychom si mohli stěžovat na nějaký výrazný nedostatek titulů. Příkladem toho může být i připravované vydání ztřeštěné městské akce Saints Row: The Third, kterého se majitelé této konzole dočkají už velmi brzy. Právě při této příležitosti nám vydavatel Deep Silver chce ukázat, jak port vypadá.

Čeká nás tak série videí, díky nimž si budeme moci podívat na různé úseky ze hry, přičemž první z nich bylo nedávno zveřejněno. V něm se podíváme na to, jak probíhá taková ideální loupež v provedení už všem dobře známých kriminálních živlů. Grafické zpracování nás asi vzhledem ke stáří původního titulu nijak nepřekvapí, přesto se ale nejedná o nic, co by nás mělo nějak urazit.

Herní knihovna Nintenda Switch se tak rozroste o další kvalitní počin. Navíc na něj nebudeme muset čekat dlouho, protože Saints Row: The Third -The Full Package, jak se port oficiálně nazývá,vychází už 19. května. A co vy? Zkusíte si třetí Saints Row na cestách, nebo jste se hrou strávili až příliš mnoho času a stačilo vám to? Dejte nám vědět v komentářích!

 

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 30. 4. 2019 v 17.11

Jako porty na Switch dobrý. Ale čekal bych větší zájem západních vydavatelů dělat pro Switch i nové a dokonce i exkluzivní hry. Kdysi to tak vydavatelé dělali... Kdeže loňské sněhy jsou...

Nahlásit nevhodný obsah

20922717
Endys22 napsal 30. 4. 2019 v 15.31

Kdyby nám radši udělali nový SR xD To bych slintal.

Nahlásit nevhodný obsah