Feudal Alloy si zahrajete i na konzolích

2. květen 2019 17:48 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Feudal Alloy, úspěšná hra maličkého studia Attu Games, se dočká portu na konzole. Informovalo o tom přímo studio na svém Twitter účtě. Nejdříve se jej dočkají hráči na PlayStation 4 v Americe,  a to 14. května. Od 15. května si hru zahrají všichni uživatelé Xboxu a 16. května i Evropští PlayStation hráči.

Feudal Alloy vyšlo původně 17. ledna na PC a Nintendo Switch. Ve hře se převtělíme do rybky, která ovládá robota. Jak lze už z názvu odhadnout, hra se odehrává ve středověké době s proměnlivým prostředím a různorodými bossy. Feudal Alloy se také chlubí propracovaným combat systémem či spoustou vybavení, které změní jak vaše vlastnosti, tak vzhled.

Hra je přijemná oddechovka a zaujme především ručně malovanou grafikou. U nás si v recenzi od Pavla Makala hra vysloužila 4/5, takže pokud se s portem na konzole nic nezmění, můžeme Feudal Alloy pouze doporučit.

Zdroj: Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809076
red-icius napsal 3. 5. 2019 v 09.41

Za mě teda zklamání jak hrom, práce s inventářem a level design jasně dávají najevo, že neměli ani testery ani zkušenosti s hraním podobných věcí. Grafika a bojovej systém (resp.gameplay) přitom docela v pohodě.
Nicméně respekt, že to dotáhli do konečnýho release a dokonce i na všechny konzole.

Nahlásit nevhodný obsah

20921670
Charlie.j.ss napsal 2. 5. 2019 v 20.20

Na DALŠÍ konzole.... Na switch už je totiž dávno...

Nahlásit nevhodný obsah