Úprava vozidel v CTR: Nitro-Fueled

10. květen 2019 17:35 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Activision společně se studiem Beenox se čas od času pochlubí novými záběry z připravovaného remasteru Crash Team Racing: Nitro-Fueled. Často jde o krátká videa, v nichž se na malý moment objevují kamarádi praštěného bandikuta. Nový trailer sice není o moc delší, má však daleko větší vypovídací hodnotu.

Zaměřuje se totiž na možnosti ohledně úpravy vozidel. Ze záběrů je evidentní, že půjde o bohatou složku hry. V první řadě je možné vybrat si vlastní karoserii a tu pak následně řádně vyšperkovat. K dispozici je bohatá paleta nástřiků a samolepek, pak už stačí zvolit správná kola a gumy. Možných kombinací je nespočet.

Úpravy se ale týkají také postaviček šlapajících na pedály. Připravena je řada stylových outfitů, mimo to si hráč může také vybrat, jak budou oslavovat své výkony na stupních vítězů. Všechny zmíněné možnosti se odemykají postupně, nedočkavci si však mohou konkrétní prvky zakoupit v obchodě za jablíčka nasbíraná na tratích.

Crash Team Racing: Nitro-Fueled vychází 21. června na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Pro PS4 verzi je připraven speciální obsah v podobě retro skinů vozidel a postaviček. Vývojáři navíc vytvořili také retro dráhu. Sentimentální závody plné vzpomínání na původní verzi tedy mohou odstartovat. Na jaké platformě budete jezdit vy? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878919
Tom11 napsal 10. 5. 2019 v 19.19

mě to spíše připadá, jako živná půda pro mikrotransakce

Nahlásit nevhodný obsah