Harry Potter: Wizards Unite v nové ukázce

15. květen 2019 14:00 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (5)

Značka Harryho Pottera je i po letech, co vyšly původní knihy, stále velmi populární, a tak se není čemu divit, že se tento svět i nadále rozrůstá. V rámci filmů je třeba zmínit spin-off Fantastická zvířata, který má momentálně dva díly a ten třetí je naplánován na rok 2021. Ani hráči ale nepřijdou zkrátka, protože se chystá mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite.

Ta vychází z prověřeného konceptu aplikace Pokémon Go a právě něčeho podobného chtějí autoři docílit i s tímto jejich titulem ze světa čaroděje Harryho Pottera. Minulý měsíc na Novém Zélandu proběhla uzavřená beta, ale zatím ještě stále nevíme, kdy přesně by měl titul dorazit na vaše chytré telefony. Pravděpodobně by k tomu mělo dojít ještě někdy letos.

Nová ukázka povolává všechny čaroděje do práce, neboť jejich svět je v ohrožení. V tom mudlovském se totiž začaly objevovat magické nestvůry a předměty, a tak je třeba zamezit, aby se mezi obyčejnými lidmi šířily podivné zvěsti. Tajemství čarodějů musí být uchráněno, a proto si připravte své hůlky! Zaujala vás tahle mobilní hra, nebo si myslíte, že by si Harry Potter zasloužil i nějaký větší titul? Dejte nám vědět v komentářích!

 

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 16. 5. 2019 v 11.28

Snipsley: jo ten sem myslel, ten trailer vypadal dobře, neuvěřitelně často se stává že vidíš nějakou ip a říkáš si proč z ní neudělaj tenhle žánr hry a ten magic awakened je přesně takovej titul, kterej se skutečně dělá. Máš celej kouzelnickej svět, bradavice, každej by chtěl bejt kouzelník a místo toho aby nám dali AAA titul z bradavic tak sme měli jen převyprávění filmů a převyprávění filmů v lego verzi + pár těch mobilních blbostí, který se snad ani nedaj počítat, škoda že o té hře zatím nic nevíme, protože to je titul z harry potter univerza na kterej se těším.

Nahlásit nevhodný obsah

20809070
Snipsley napsal 16. 5. 2019 v 10.43

Mitsurugi: Zerosekai mysli triackovy titul se spekulativnim nazvem Magic Awakened. O tom se porad nevi vubec nic, ale "trailer" doporucuju najit a zhlednout - to by byl titul, ktery si tahle znacka zaslouzi!

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 16. 5. 2019 v 09.29

Zerosekai: Vždyť ta už dávno vyšla a je to klasická mobilní sračka přecpaná mikrotransakcemi. Harry Potter: Hogwarts Mystery se to jmenuje mám dojem.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 15. 5. 2019 v 21.16

ohh a já myslel že to je ta hra kde můžem hrát za vlastního studenta bradavic, viděli sme z té hry vůbec něco kromě toho prvního uniklýho traileru v hrozné kvalitě?

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 15. 5. 2019 v 14.47

READY YOUR WANDS !

NOT THAT WAND, MORON .....

Nahlásit nevhodný obsah