Vývojář představuje kampaň remasteru CTR

24. květen 2019 11:40 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Zatímco ježek Sonic už dávno odstartoval, bandikut Crash se na závodní dráhu chystá až za měsíc. Remaster Crash Team Racing s podtitulem Nitro-Fueled nabídne mimo jiné také kampaň. A právě tu si vzal na paškál oficiální PlayStation Blog.

Dvacetiminutové video je nabité informacemi. K redaktorům se připojil Thomas Wilson ze studia Beenox, aby výše zmíněný režim blíže představil. Před závoděním si ukázali také intro, v němž se dozvíme, proč vlastně Crash a jeho kamarádi závodí.

Jezdci si mohou před spuštěním kampaně zvolit Nitro-Fueled verzi, tedy tu vylepšenou, v níž bude k dispozici výměna vozidel, jejich tuning a volba různých outfitů pro jednotlivé postavičky. Tyto vychytávky získájí hráči jako odměnu za výkon na trati. Síly s nimi změří bosové, jejichž porážkou se zpřístupní možnost zajezdit si i s nimi. Krom toho je také možnost zvolit si konkrétní obtížnost.

Staromilci však mohou sáhnout po klasické verzi, v níž by se oproti původní hře nemělo nic změnit. Tedy žádné úpravy postav ani vozidel, vše zůstane tak, jak si to pamatují z původní hry. Crash Team Racing: Nitro-Fueled vychází 21. června na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Zdroj: PlayStation Blog

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875653
Jakub Štěpánek napsal 24. 5. 2019 v 20.45

N Sane Trilogy byla rozhodně úspěšná, podle posledních informací z února letošního roku se prodalo přes 10 milionů kopií - viz. https://www.gamerevolution.com/news/495623-crash-bandicoot-n -sane-trilogy-sales

Editováno: 24. 05. 2019 v 20.47

Nahlásit nevhodný obsah

20880251
Romec20 napsal 24. 5. 2019 v 19.36

na tuto hru sa strašne teším..dajú sa niekde zistiť predaje z remaku pôvodnej trilógie? by ma celkom zaujímalo koľko sa tej hry predalo

Nahlásit nevhodný obsah