Beyond Good and Evil 2 se na E3 neukáže

31. květen 2019 08:53 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Ubisoft se pochlubil seznamem titulů, kolem nichž se bude točit tisková konference na E3. Řeč přijde na nedávno oznámený Ghost Recon Breakpoint, prostor dostanou také již vydané hry, jmenovitě For Honor, Rainbow Six Siege, The Division 2 nebo Trials Rising. To však rozhodně není všechno, Ubisoft schovává v rukávu ještě pár karet.

Výkonný ředitel Yves Guillemot se totiž nechal slyšet, že se vedle výše zmíněných titulů objeví ještě jedna nebo dvě další věci. Krom Watch Dogs 3 se nabízí Beyond Good and Evil 2. Podle posledních informací je však jasné, že Ubisoft s akční adventurou na E3 nepočítá.

Vývojáři totiž kráčejí vlastní cestou. V příspěvku na oficiálních stránkách uvedli, že se na E3 nechystají. Místo toho si naplánovali takzvaný Space Monkey Report, tedy stream, v němž se hodlají podělit o nové detaily ke hře. Jde již o pátý report. Poslední trval hodinu a krom jiného přinesl také záběry přímo ze hry. V tom následujícím budou vývojáři vyprávět o budování rozlehlého světa. Twitch, YouTube a Facebook – na těchto kanálech lze stream naladit. Vysílání začíná 5. června v 18:00.

Otázkou tedy zůstává, co nakonec Ubisoft na E3 vytáhne z rukávu. Dojde skutečně k oznámení Watch Dogs 3? Objeví se další díl Assassin’s Creed? Nebo se ukáže nový Splinter Cell? Co byste si přáli vy? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj: Tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20824672
Medard22 napsal 1. 6. 2019 v 14.52

Z BGE2 mám docela rozporuplné pocity. Myslím si že by Ubisoft udělal mnohem lépe kdyby hru vydal jako nové IP. S původním BGE má novinka pramálo společného. A jako fanoušek jedničky si myslím, že by si hra zasloužila filmově-příběhovou singlovku a né kooperativní MMO mišmaš. Z té by ale Ubi nemohl dojit peníze.
Trailery vypadají parádně, ale jak sleduju sliby tvůrců tak hra vyjde buď na novou generaci konzolí, nebo nevyjde vůbec. U Michela Ancela už jeden nikdy neví, jeho poslední vydanou hrou byl Rayman Legends. O WiLD se domnívám že už nejspíše nikdy nevyjde.

Nahlásit nevhodný obsah

20862477
IDKFA napsal 31. 5. 2019 v 09.28

Shodou okolností jsem před pár dny dohrál jedničku. A po letmém prohlédnutí posledního „opičího reportu“ mám ze dvojky rozporuplné pocity. Ta tam je stylizace a hravost jedničky. Přijde mi to spíš jako Assasins Creed: Space.

Stále to může být skvělá hra. Ale nemyslím si, že to bude dobré Beyond Good & Evil :(

Nahlásit nevhodný obsah