Cadence of Hyrule je rytmickou Zeldou

1. červen 2019 12:51 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

Je to už skoro pět let, co se na Steamu objevil early access Crypt of the NecroDancer. Rytmická hra se od té doby rozšířila na mnoho dalších platforem a hlavně – posbírala spoustu ocenění a skvělých recenzí. Popularita, a především originalita hry neunikly ani pozornosti Nintenda, což vyústilo ve spolupráci s jejími autory.

Výsledkem je, že vývojáři z Brace Yourself Games připravují crossover Crypt of the NecroDancer a série The Legend of Zelda. Hra se celým názvem jmenuje Cadence of Hyrule - Crypt of the NecroDancer Featuring the Legend of Zelda a měla by na Switchi vyjít už během června. Odhalení konkrétního data vydání se očekává během veletrhu E3.

Cílem hry bude bojovat a pohybovat se v rytmu jednotlivých úrovní ze světa Zeldy. Prostředí bude náhodně generované a o hudební doprovod se postará 25 známých skladeb. V akci budete používat zbraně a kouzla z celé série, bonusem bude i několik předmětů z Crypt of the NecroDancer. Součástí bude stejně jako v případě předlohy i možnost kooperace dvou hráčů.

Zdroj: Dualshockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!